Dyskusja panelowa partnerów Festiwalu reprezentowanych przez wydawcę i redaktor naczelną – Renę Marciniak-Kosmowską z redakcji „CZWARTEGO WYMIARU”, Janusza Zagórskiego z NIEZALEŻNEJ TELEWIZJI PL NTV1 i specjalnych gości.

logo cw              ntv c

Rena Marciniak-Kosmowska – eseistka, publicystka, poetka i redaktorka. Od najmłodszych lat – poza literaturą piękną – zajmuje się teoretycznie i praktycznie ziołami, minerałami, medycyną naturalną, bioterapią i psychotroniką. Swoje teksty na te tematy zamieszczała m.in. w Nie z tej Ziemi, Moim zdrowiuWróżce i Czwartym Wymiarze, który od 15 lat wydaje i jest jego redaktorką naczelną. Opublikowała też trzy bestsellerowe książki – Szkoła CzarownicUzdrawiająca moc kamieni i Światło w dłoniach (tę ostatnią pod pseudonimem Anna Głogowska) oraz broszurę Operacje bez skalpela (sylwetki znanych uzdrowicieli).

Janusz ZagorskiJanusz Zagórski – dziennikarz, ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel oraz prezenter telewizji internetowej NTV1 – niezależnatelewizja.pl. Wcześniej współpracował z Telewizją Wrocławską oraz dziennikiem Słowo Polskie, uczestniczył w charakterze eksperta w programie Nie do wiary.
Obecnie oprócz zaangażowania w prowadzenie i rozwój Niezależnej Telewizji, jest organizatorem i współorganizatorem wielu ciekawych imprez, takich jak na przykład UFO Forum, na którym poruszane są tematy niezidentyfikowanych obiektów latających czy Harmonia Kosmosu. Dzięki jego staraniom goszczą w Polsce znane osobistości ze świata alternatywnego, angażuje się również w rozwój wiedzy prozdrowotnej, a także w demaskowanie prawdziwego oblicza otaczającej nas rzeczywistości społeczno – politycznej.