Metody docierania do istotnych i podstawowych zasobów tkwiących w nieświadomości oraz techniki wykorzystania ich w rozwiązywaniu problemów

Nie jesteś skazany na wieczną utratę energii spowodowaną walką z samym sobą. To, co dotychczas ci przeszkadzało, może stać się twoim największym potencjałem. Najwyższy czas uzbroić się w zestaw strategii porozumienia z wewnętrznym krytykiem, dzięki metodom docierania do istotnych i podstawowych zasobów tkwiących w nieświadomości. Najwyższy czas nauczyć się umiejętności kontrolowania napastliwych, negatywnych głosów wewnętrznych i reagowania na nie w konstruktywny sposób.

gasiorkiewiczRyszard Gąsierkiewicz  prawnik, pedagog, terapeuta, trener, coach, twórca programów radiowych. Przez dwa lata wykładał tajniki skutecznej komunikacji w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Na antenie PR prowadził stałą, cotygodniową audycję „Nie trać głowy”. Jest po-mysłodawcą i kierownikiem merytorycznym Studiów Podyplomowych o kierunku „Coaching i NLP w Rzeszowie, Krakowie i Łodzi. Jest także przedstawicielem na Polskę i trenerem certyfikującym międzynarodowej organizacji ICI (International Association of Coaching Institute). Jako ekspert od trzech lat współdziała z uczelniami polskimi i niemieckimi, badając i wdrażając nowatorskie metody coachingu w pracy z różnymi grupami społecznymi.