Podczas prelekcji zostanie zaprezentowane ciekawe podejście do przezwyciężania różnego rodzaju barier, w tym osobistych i zawodowych na podstawie nowej metody coachingowej zwanej coachingim prowokatywnym. Metoda ta, stawia coacha, trenera w roli adwokata diabła i bazuje na jednej z cech człowieka, która czasami nieuświadomiona wywiera duży wpływ na jego działanie. Tą cechą jest przekora i chęć sprawdzenia, co będzie jak zrobię coś inaczej. Rolą coacha jest stawianie wyzwań, czasem nawet bardzo trudnych, ale w niezwykle przyjacielskiej atmosferze, w dodatku z dużą dawką humoru. Okazuje się, że w takich warunkach, które muszą wystąpić jednocześnie, przezwyciężenie nierozwiązywalnych barier przychodzi dużo łatwiej niż zwykle.
Podczas prelekcji przedstawione zostaną konkretne metody pracy i możliwości rozwojowe jakie daje ta metoda. Omówione zostaną przykłady zastosowań, a także przywołane zostaną konkretne przykłady.
Tuż po prelekcji, dla zainteresowanych osób będzie możliwość porozmawiania z prowadzącym i zadnia tematycznych pytań, które nie padły podczas wykładu.

marcin sebastian rogowskiMarcin Sebastian Rogowski – coach, trener, konsultant. Ukończył The Art And Science of Coaching Erickson College Vancouver oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego pasją jest coaching, a szczególnie możliwości wykorzystania technik coachingowych w rozwoju osobistym oraz nowoczesne techniki zarządzania własną efektywnością. Jest inicjatorem, założycielem i Dyrektorem Zarządzającym firmy doradczo-szkoleniowej ARK – SKILLS CORPORATION. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego przywództwa, sprzedaży i efektywności osobistej: przywództwa strategicznego, zarządzania zmianą, psychologii sprzedaży, zarządzania sprzedażą, obsługi klienta, zarządzania czasem metodą GTD, coaching skills dla managerów. Aktywnie działa jako coach, prowadząc sesje zarówno dla wysokiej kadry managerskiej, jak i dla klientów indywidualnych. Realizuje się także jako konsultant i doradca biznesowy.
W wolnym czasie podróżuje, żegluje, uprawia kitesurfing oraz szlifuje jakość trenerskiego warsztatu, pogłębiając wiedzę z zakresu psychologii i przywództwa.