Metody docierania do istotnych i podstawowych zasobów tkwiących w nie-świadomości oraz techniki wykorzystania ich w rozwiązywaniu problemów.

Każdy z nas ma swój wewnętrzny głos, który gratuluje nam, gdy odniesiemy sukces, zwykle jednak bezlitośnie nas krytykuje, przypomina o przeszłych pomyłkach, rozczarowaniach i zamęcza niepokojącymi wizjami przyszłości. Ile razy mówiłeś sobie: jestem do niczego, nigdy nie uda mi się osiągnąć sukcesu, dłużej nie dam rady. Dzięki uczestnictwu w wykładzie poznasz mechanizmy tzw. Modelu Części, odkryjesz także olbrzymi potencjał "pytań pogłębiających", a to pozwoli ci w pełni wykorzystać siły, tracone dotychczas na jałowe rozterki.

gasiorkiewiczRyszard Gąsierkiewicz  prawnik, pedagog, terapeuta, trener, coach, twórca programów radiowych. Przez dwa lata wykładał tajniki skutecznej komunikacji w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Na antenie PR prowadził stałą, cotygodniową audycję „Nie trać głowy”. Jest pomysłodawcą i kierownikiem merytorycznym Studiów Podyplomowych o kierunku „Coaching i NLP w Rzeszowie, Krakowie i Łodzi. Jest także przedstawicielem na Polskę i trenerem certyfikującym międzynarodowej organizacji ICI (International Association of Coaching Institute). Jako ekspert od trzech lat współdziała z uczelniami polskimi i niemieckimi, badając i wdrażając nowatorskie metody coachingu w pracy z różnymi grupami społecznymi.