29 maja (niedziela), 15.00 – 17.00, sala 204

sciezka mocyWarsztat łączący taniec terapeutyczny ze swobodną artystyczną ekspresją oraz poszerzonymi stanami świadomości. Uczestnicy będą mogli odpowiedzieć sobie na pytanie: "Jak daleko mogę zajść odkręcając głowę?". Celem warsztatu jest zintegrowanie seksualności i kreatywności z mocą a następnie przeniesienie tych zintegrowanych stanów obecności na poziom serca. Dzięki temu możliwe jest doświadczenie miejsca, z którego każda kreacja jest możliwa, miejsca w którym wydarzasz się Ty prawdziwy/prawdziwa, bez programów i zasłon.

Sylwia Piśkiewicz-Damek – dyplomowany coach i mentor, trener biznesu, nauczyciel Vedic Art, mistrz Reiki, dyplomowany bioenergoterapeuta i naturoterapeuta. Charyzma, magnetyzm, uśmiech to jej znaki rozpoznawcze. Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. Kieruje się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę, jaką jest życie.
dr Izabela Kopaniszyn – (Easy Grace) socjolog, psycholog transpersonalna, life coach, biznes coach, założycielka Nelumbo Institute True Self Inquiry (www.nelumbo.pl), poetka i pisarka, uczennica Mooji’ego i Berta Hellingera. Od wielu lat prowadzi Mandale Systemowe (ustawienia) oraz terapię autorską metodą Restartingu®. Kieruje się zasadą odnajdywania potencjału w ludziach przez zmianę przekonań, odprogramowanie i nowy zapis. Pracuje z ludźmi holistycznie - pomagając im w trwałym leczeniu ciała, duszy, psychiki i systemu rodzinnego. Autorka wielu artykułów oraz znanej książki „Ja, czyli kto? O ego i superego jako wirusach systemu operacyjnego człowieka i o kilku prostych sposobach wyzwolenia się z choroby „ja””. Prowadzi wraz z Rinaldo Betkiewiczem Studium Mandali Systemowych i Psychosomatyki. Tworzy bloga o kobietach dla kobiet: http://strazniczkakwiatu.blogspot.pt/ Mieszka na stałe w Portugalii, podróżując i prowadząc warsztaty i szkolenia.