28 maja (sobota), g. 11.00 – 13.30, sala 117

Paulina Napora 2Dwupunkt to specjalna dedykacja dla współczesnego człowieka. W pośpiechu, w wielozadaniowości, której wymaga od nas system, gubimy często samych siebie. W efekcie coraz trudniej jest nam odczuwać radość, szczęście, a coraz więcej w nas stresu, niezadowolenia z chwili obecnej, trudnych relacji. Nasze ciała zaczynają chorować. Potrzebujemy zatrzymać to błędne koło i odnaleźć drogę do siebie, do harmonii ze światem, do samouzdrowienia. Potrzebujemy przypomnieć sobie kim naprawdę jesteśmy.

Metoda Dwupunktowa jest idealną odpowiedzią na te potrzeby. Już praktykując ćwiczenia wprowadzające do wykonywania sesji poczujesz niezwykłą radość, spokój i moc, pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, że wszystko jest dobre. Dr Frank Kinslow nazywa te emocje eufouczuciami, a pojawiają się one w nas, kiedy doświadczamy połączenia ze źródłem, ze wszystkim, co jest, z inteligentnym polem energii, z którego się wywodzimy, którym jesteśmy.

I tutaj wszystko się zaczyna.

Program warsztatów
•    Krótka historia Metody Dwupunktowej
•    Dawka teorii, czyli dlaczego dwupunkt działa
•    Dawka praktyki – zatrzymywanie myśli, wejście w pole serca, odczuwanie obu dłoni jednocześnie
•    Nauka podstawowego modułu

Paulina Napora – doświadczona nauczycielka Metody Dwupunktowej, mentorka Twojej Przemiany, przewodniczka na drodze rozwoju.