29 maja (niedziela), g. 14.30 – 17.00, sala 112

Warsztaty będą dotyczyły emocjonalnych źródeł chorób (przyczyny, diagnoza, rozwiązania). W trakcie zajęć poprowadzę ćwiczenia dotyczące motywacji wyjścia z choroby, ograniczających przekonań dotyczących zdrowia, wtórnych korzyści z choroby, leczenia przewlekłego bólu oraz patofizjonomiki, czyli odczytywania niedomagań narządów na podstawie wyglądu twarzy.  
Moim zadaniem jest udowodnienie, że jesteśmy w stanie sami sobie pomóc w każdej sytuacji. Nawet jeśli sprawa dotyczy tak poważnej sprawie jaką jest nasze zdrowie.
Najważniejsza jest praca zarówno z ciałem jak i umysłem. Z takich perspektyw powinien być rozpatrzony każdy problem. Daje to największe szanse na wyzdrowienie, bez zażywania garści zbędnych tabletek i wyniszczających ciało kuracji.

Jeśli pragniesz powrócić do zdrowia, odnaleźć harmonię swojego ciała i umysłu to weź udział
w warsztatach, które pomogą ci to osiągnąć.

Warsztat poprowadzi Piotr Orliński – praktykujący aptekarz (przedstawiciel piątego pokolenia farmaceutów w rodzinie), pasjonat psychologii, twórca Coachingu Zdrowia, który pomaga pozbyć się dolegliwości szukając rozwiązania w pracy na emocjach, farmacji, dietetyce i oczyszczaniu organizmu. Korzysta z różnorodnych podejść i narzędzi. Ważniejsze od wierności jednej szkole jest dla niego to, czy dane działanie przynosi dobroczynne skutki, czy zaledwie maskuje objawy choroby. Prowadzi edukację w zakresie unikania codziennych zagrożeń zdrowia oraz poszerzania świadomości typowego pacjenta.

Orlinski Piotr