28 maja (sobota), g. 16.00 – 18.30, sala 112

Wiele osób zaciekawionych Ajurwedą zaczyna od testu określającego dosze.
Część testowych pytań dotyczy naszego ciała, jak choćby pytanie o kształt i wielkość naszych oczu, nosa czy paznokci. Są też pytania dotyczące naszej psychiki, jak choćby pytanie o nasz sposób mówienia. To właśnie dlatego zrozumienie Ajurwedy bywa dla nas nieco kłopotliwe. „To czym w końcu jestem?” – pytacie nieco zagubieni.

Maria Nowak-Szabat przeprowadziła w swoim życiu ogromną ilość testów, szczegółowo poznając mocne i słabe strony naszej osobowości. Tym razem przygotowała ich wyjątkową wersję, opartą na swojej pracy  z pacjentami. Dzięki temu dowiesz się więcej o sobie i lepiej zrozumiesz swoje zdrowie.

Warsztaty poprowadzi Maria Nowak-Szabat – terapeutka ajurwedyjską, holistyczny coach, psycholożka i trenerka, nauczycielka jogi Sivanandy. Ajurweda jest jej pasją i pracą. Ukończyła polonistykę i psychologię na UJ. Po studiach szukała sposobu, żeby połączyć umysł z ciałem. Znalazła Ajurwedę. Studiowała razem z mężem w Indiach. Wkłada serce w to, żeby Ajurweda była zrozumiała i dostępna. Pracuje holistycznie,Łącząc Ajurwedę z psychologią, jogą i coachingiem zdrowia. Przeprowadziła kilkaset konsultacji, które pozwoliły wielu osobom lepiej zrozumieć swoje zdrowie. Wspólnie z mężem Michałem prowadzi Gabinet terapii ajurwedyjskich we Wrocławiu.

maria nowak szabat