28 maja (sobota), g. 10.00 – 11.15, sala kameralna

Wciąż dosyć rzadko spotyka się ludzi mających zrównoważone obie te przestrzenie.
Są one wynikiem głębszej postawy życiowej i być może pewnego „sformatowania” we wczesnym okresie naszego życia. Generalizując, „ludziom z biznesu” brakuje często zwykłego bycia, ludziom bardziej „ezoterycznym” brakuje konstruktywnego, odważnego działania. Jak to zintegrować i jak dbać o balans?
Jeżeli czujesz się w równowadze, to warsztat jest też o tym jak, w sposób konkretny i zrównoważony pielęgnować obie te sfery życia i wzrastać do swojej pełni.
U podstaw tego wzorca (czyli sformatowania na działaniu lub byciu) leżą nasze dwie energie: żeńska i męska, bycie i działanie. Związana z tym jest podstawa coachingu oraz nasz oddech. Jak to połączyć, by nam te sfery efektywnie służyły. O tym dowiedzą się państwo podczas wykładu połączonego z praktycznymi ćwiczeniami.

Jak to rozpoznać? Będąc w kontakcie ze swoją Misją często czujesz, że świat ci naprawdę sprzyja. Im wcześniej w życiu jesteś z nią połączony, tym wcześniej twoje życie nabiera właściwego tempa, soczystości, kolorów, spełnienia i zadowolenia. Pojawiają się szczęśliwe zbiegi okoliczności, zwane przez Junga synchronicznościami.

Wykład poprowadzi Grzegorz Piotr Pawłowski

pawlowski s