WYKŁAD - Profesor dr George Paschalidis, mgr inż. Nikolaos Lazaridis

27 maja (sobota), g. 18.00 – 19.15, sala 3 bud. C

Każdy z nas poszukuje sposobu, by zrozumieć siebie samego i swoich najbliższych, utrzymać harmonię z otaczającym nas Światem i naszymi najbliższymi, pozostać w pełni zdrowia. Model Tri-Anthropo-Type Paschalidis odpowiada na podstawowe pytanie, odkrywając przed nami sposób funkcjonowania naszego mózgu i naszych myśli. Wpływu czynników znanych nam, których działanie i sposób wpływania na funkcjonowanie organizmu i nasze zachowania, były nam nie znane.

Model Tri-Anthropo-Type Paschalidis (Model Trzech Typów Osobowości) uświadamia, że nie tylko jesteśmy tym, co jemy, ale przede wszystkim jesteśmy tym, o czym myślimy i to ten właśnie wymiar myślowo- duchowy osoby ludzkiej jest najważniejszy w naszym życiu. Celem życia osoby wg modelu jest ludzkie szczęście czerpanie radości życia i dzielenie się swoją radością z innymi. To otwarcie powoduje, że możliwe stają się rzeczy, których nauka na razie nie potrafi wytłumaczyć, np.: remisja chorób uznawanych za śmiertelne.

Model Tri–Anthropo-Type Psachalidis znajduje zastosowanie praktycznie w każdej z dziedzin ludzkiej aktywności: w ochronie zdrowia i leczeniu, biznesie, sporcie, psychologii, socjologii, sztuce kulinarnej, żywieniu, wychowaniu, edukacji, budowaniu i utrzymaniu relacji miedzy ludzkich, doborze partnerów, etc.
Model Trzech Typów Osobowości to również trzy różne sposoby funkcjonowania naszego mózgu i ciała będących ich odpowiednikiem, co uwarunkowane jest budową szyjnego odcinka kręgosłupa. Trzy Typy pochodzą ze zróżnicowania trzech mózgowych podstaw układu limbicznego mózgu i jego połączeń.

 

George Paschalidis to grecki naukowiec i pisarz. W czerwcu 2012 zaprezentował po raz pierwszy swoje odkrycie Model Tri-Anthropo-Type Paschalidis, na 18-tej Międzynarodowej Konferencji Neurologii i Psychiatrii Biologicznej w Nowym Orlenie.
Jego odkrycie to Model Trzech Typów Osobowości i trzech różnych sposobów funkcjonowania naszego mózgu i ciała będących ich odpowiednikiem, co uwarunkowane jest budową szyjnego odcinka kręgosłupa. Trzy Typy pochodzą ze zróżnicowania trzech mózgowych podstaw układu limbicznego mózgu i jego połączeń.
Swoją wiedzę George Paschalidis przekazuje w dwunastu książkach, które w wielu krajach stały się bestsellerami. Trzy pierwsze są już także w sprzedaży w USA, w Niemczech, w Polsce, a wkrótce będą dostępne również we Francji, Włoszech i w Rosji.
Wydał 31 książek na temat zastosowania własnego odkrycia w życiu osobistym, jak w naszej zawodowej i edukacyjnej drodze życia.

Autor został nagrodzony IX Międzynarodową Nagrodą „Giuseppe Sciacca” 2010 (Vatican City Pontificia Universita Urbaniana) i przez Greek Unesco Club Of Art, Discourse And Science Award” in 2012. Otrzymał wiele istotnych nagród i wyróżnień naukowych na uniwersytetach i instytutach badawczych całego świata, w tym tytuł Doktora Honoris Causa Uniwersytetu w Oxfordzie.

 

Nikolaos Lazaridis - urodzony w Polsce, na codzień manager pracujący jako managing & marketing adviser w Polsce i Grecji.

Od wielu lat jako reprezentant, tłumacz i wydawca dzieł, książek oraz publikacji Pana Prof. dr G. Paschalidisa.

Absolwent AGH w Krakowie, mieszkający w Polsce. Prowadzący prelekcje przedstawiające w formie prezentacji, korzyści płynące z zastosowania Modelu Tri-Anthropo-Type Paschalidis w naszym życiu osobistym i zawodowym oraz dla naszego zdrowia. O wpływie odkrycia na nasz rozwój, nasz sposób odżywiania się i na postrzeganie naszego najbliższego otoczenia, a przede wszystkich na zrozumienie siebie samego.
Autor książki Psychologia Przewagi przedstawiającej odkrycie Modelu Tri-Anthropo-Type Paschalidis w „telegraficznym” skrócie.

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy