28 maja (niedziela), g. 10.00 - 11.15, sala 3, bud. C

Każdy z nas ma inną historię, inne życiowe doświadczenia, jednak gdzieś tam, głęboko jesteśmy do siebie tacy podobni. Tak wielu z nas odczuwa brak, tęsknotę, zagubienie. Pragnąc szczęśliwego i pełnego miłości życia poszukujemy, pytamy, drążymy. Momenty kryzysu, wątpliwości, a nawet depresji to bardzo cenny czas, to prezent, abyśmy mogli się zatrzymać, przestać działać przeciwko sobie, połączyć się ze swoim sercem i krok za krokiem, dzień za dniem przypominać sobie kim naprawdę jesteśmy, czego pragnie nasza dusza i pozwalać się jej wyrażać. To droga do wolności, do radosnego, pełnego miłości i świadomego życia.
Paulina Napora opowie o swojej drodze wyjścia z depresji, o tym, co było dla niej pomocne w tym czasie. Podzieli się swoim sposobem postrzegania świata, który ukształtował się przez wiele lat zdobywania wiedzy, a przede wszystkim doświadczenia. Zaprosi do życia w przestrzeni serca, w zaufaniu do wszechświata, w poczuciu mocy, pokoju i harmonii.

Paulina Napora – przewodniczka na drodze Twojej Przemiany, doświadczona nauczycielka Metody Dwupunktowej. Paulina o sobie: „Ścieżką mojej Przemiany kroczę świadomie od kilkunastu lat. Dzisiaj, tu i teraz wiem, że najważniejsze jest poznawanie siebie, kontakt z własnym sercem i ciągłe poszerzanie świadomości. Moją pasją stało się służenie innym, poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, wszystkim tym, co było i jest mi pomocne na drodze mojej Przemiany. Pracuję z miłością i uważnością.”
Paulina Napora – doświadczona nauczycielka Metody Dwupunktowej, mentorka Twojej Przemiany, przewodniczka na drodze rozwoju.

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy