27 maja (sobota), g. 14.30 – 15.45, sala kameralna, bud. A

Nabrały przyspieszenia zmiany zachodzące we współczesnym świecie. Nie chodzi tylko o zmiany pola magnetycznego ziemi. Przede wszystkim dotyczą one ludzi. Wiele osób stara się zwracać na nie uwagę, rozumieć, również wpływać na ich przebieg. Współczesność pokazuje, że mamy przed sobą jeszcze wiele wyzwań, zadań do zrealizowania, by osiągnąć kolejny etap rozwoju ludzkości – nauczyć się współistnienia, jedności w skali globalnej, społecznej i w wewnętrznym rozwoju każdego człowieka, stosowania praw nie materii w świecie budowanym głownie w oparciu o stosowanie praw materii.
Dowiesz się, na czym polega współczesna transformacja, jaki ma wpływ na pojedynczego człowieka, na co warto zwracać uwagę w swoim wewnętrznym rozwoju, by nie dać się wprowadzić w chaos współczesności, jak zmienia się teraz pole energetyczne człowieka, do jakiego jego wzorca funkcjonowania zmierzamy, jak przyspieszyć w sobie ten proces itp. Poznanie współczesnej transformacji jest drogą prowadzącą do niwelacji lęku przed nią!

Wykład poprowadzi Elżbieta Nowalska, z wykształcenia socjolog, autorka 22 książek z zakresu parapsychologii, wielu warsztatów rozwoju wewnętrznego, kursów i wykładów internetowych, artykułów. Przez wiele lat prowadziła autorski program w ITV oraz Rodintv. Na bazie wiedzy pozyskanej drogą channelingu oraz własnych obserwacji dotyczących funkcjonowania materii i niematerii, odpowiada na wszelkie pytania związane z życiem, człowiekiem, relacjami międzyludzkimi, procesami energetycznymi zachodzącymi w ludziach i w ich relacji z zewnętrznym światem. Stale współpracuje z miesięcznikiem „Czwarty wymiar”.

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy