28 maja (niedziela), g. 12.00 – 13.15, sala kameralna

W swoim wystąpieniu Janusz Zagórski podsumuje zakrojone na szeroką skalę, wybrane działania NWO zmierzające do ustanowienia i umocnienia ponadnarodowej władzy zwanej nowym totalitaryzem. Poprzez szereg działań takich jak: chemtrails, depopulacja, mind control, inżynieria pogodowa, bezgotówkowy obieg pieniądza, chipowanie przedmiotów, zwięrząt i ludzi, ukryta struktura władzy chce kontrolować większość przejawów aktywności jednostki.
Naprzeciw takiej narracji zostaną zaprezentowane możliwości rodzących się w wielu miejscach, oddolnych inicjatyw (przykład Republiki Ślężańskiej), wpisujących się w powstawanie nowej cywilizacji, w której człowiek, jego zdrowie, rozwój, dostęp do wiedzy i możliwości jakie niesie ze sobą system demokracji bezpośredniej są podstawą funkcjonowania społeczności.

Janusz Zagórski – dziennikarz, ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel oraz prezenter telewizji internetowej NTV1 – niezależnatelewizja.pl. Wcześniej współpracował z Telewizją Wrocławską oraz dziennikiem Słowo Polskie, uczestniczył w charakterze eksperta w programie Nie do wiary.
Obecnie oprócz zaangażowania w prowadzenie i rozwój Niezależnej Telewizji, jest organizatorem i współorganizatorem wielu ciekawych imprez, takich jak na przykład UFO Forum, na którym poruszane są tematy niezidentyfikowanych obiektów latających czy Harmonia Kosmosu. Dzięki jego staraniom goszczą w Polsce znane osobistości ze świata alternatywnego, angażuje się również w rozwój wiedzy prozdrowotnej, a także w demaskowanie prawdziwego oblicza otaczającej nas rzeczywistości społeczno-politycznej.

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy