27 maja (sobota), g. 16.30 – 17.45, budynek C - sala 3

Szanowni Państwo,
na potrzeby wykładu zapraszam do przeprowadzenia pewnego doświadczenia na samym sobie:
zanim wyjdziecie z domu na Alternatywny Festiwal, połóżcie się proszę i nie róbcie NIC przez godzinę. Właśnie tak. Po prostu. (Można: patrzeć w sufit. Nie można: patrzeć na zegarek, zasypiać, zajmować się czymkolwiek). Z ciekawością zapytam Was ile czasu minęło, zanim czymś się jednak zajęliście... Jeśli niewiele - ponoć najbardziej wytrwali nie robili nic przez zaledwie parę minut z 60ciu - to opowiem jak przejść z trybu pospiesznego działania, odtwórczego myślenia, nawykowego dochodzenia do wniosków do.... stanu całkowicie odmiennego: bycia, otrzymywania, zadawania sobie pytań - korzystając z zabiegu Bars*.

Czym jest Bars w praktyce i jak jeden dzień może aż tak poszerzyć świadomość i odmienić życie? Czemu bycie obecnym ma taką wartość? O co chodzi w zadawaniu pytań, bez poszukiwania na nie żadnej odpowiedzi?
Ciąg dalszy na wykładzie. Zapraszam serdecznie.

*Bars™ metody Access Consciousness™ czasem określany jest jako energetyczny masaż głowy. W polu energetycznym głowy istnieją punkty, w których przechowujemy wzorce, myśli, przekonania na temat siebie i świata. Bars polega na akupresurze odpowiednich punktów na głowie, dzięki czemu następuje rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. To zabieg, o którym można powiedzieć, że rozprogramowuje twardy dysk naszego umysłu, a to dopiero dobry początek zmian oraz otrzymywania dostępu do swojej własnej świadomości.
www.pol.accessconsciousness.eu
www.alchemiaciala.com

Wykład poprowadzi Magdalena Żesławska

Magdalena Żesławska - entuzjastka życia - bycia i czucia, świadomego zmieniania świata na lepsze, robienia wielu rzeczy na raz, która bycie sobą stawia ponad wszystko. Odbyła staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan własnego ciała i umysłu. Obecnie pracuje niesamowitymi narzędziami Access Consciousness™ od 5 lat. Certyfikowana facylitatorka metody BARS™ (jedna z pierwszych w Polsce). Jako oficjalna tłumaczka publikacji oraz światowych wydarzeń Access Consciousness™ na język polski, inspiracje czerpie od samego twórcy metody, Amerykanina Garego Douglasa. Żywy dowód na to, że to wszystko działa.

Założycielka Instytutu Pogłębiania Świadomości Ciała w Krakowie, praktyczną wiedzę o zabiegu BARS przekazuje każdemu chętnemu na regularnych warsztatach. Więcej: www.alchemiaciala.com

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy