28 maja (niedziela), g. 12.30 – 15.00, sala 206, koszt 60 zł

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, do Twojego serca, ku czystej świadomości, cichemu bezruchowi. Tam jest Twoja moc, tam są odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadajesz, rozwikłanie wszelkich wątpliwości, tam jest Twoje uzdrowienie.
Techniką, która nas tam zabierze jest Metoda Dwupunktowa. Poznasz podstawy teoretyczne, na których się ona opiera i niezwykle prosty moduł do samodzielnej praktyki.

Paulina Napora – przewodniczka na drodze Twojej Przemiany, doświadczona nauczycielka Metody Dwupunktowej. Paulina o sobie: „Ścieżką mojej Przemiany kroczę świadomie od kilkunastu lat. Dzisiaj, tu i teraz wiem, że najważniejsze jest poznawanie siebie, kontakt z własnym sercem i ciągłe poszerzanie świadomości. Moją pasją stało się służenie innym, poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, wszystkim tym, co było i jest mi pomocne na drodze mojej Przemiany. Pracuję z miłością i uważnością.”
Paulina Napora – doświadczona nauczycielka Metody Dwupunktowej, mentorka Twojej Przemiany, przewodniczka na drodze rozwoju.

 

KUP BILET