27 maja (sobota), g. 17.00 – 19.30, sala 204

28 maja (niedziela), g. 12.30 - 15.00, sala 006

Coraz więcej ludzi jest gotowych do uzdrowienia swego życia i powrotu do pełni zdrowia. Trudno znaleźć metodę, która szybciej i bardziej skutecznie pomaga w takiej przemianie, niż praca z matrycami morfogenetycznymi, zwana też ustawieniami lub - w wersji autorskiej prowadzonej przez Easy Grace - Mandalami Systemowymi. Ustawienia lub konstelacje to spopularyzowana przez Berta Hellingera metoda pracy nad relacjami z ważnymi osobami, obejmująca szczególnie relacje międzypokoleniowe w rodzinie. Dr Izabela Kopaniszyn ustawia nie tylko rodziny ale też relacje między podosobowościami, ideami, plany biznesowe oraz problemy zdrowotne takie jak relacje między organami i ich aktualny stan, relacje osoby z chorobą i zdrowiem, życiem i śmiercią, metody jakie stosuje pacjent. Założeniem warsztatu jest natychmiastowa pomoc w zobaczeniu blokad w przepływie zdrowia w danym systemie.

Warsztat poprowadzi Izabela Kopaniszyn

Dr Izabela Kopaniszyn (Easy Grace) – psycholog transpersonalna, coach, socjolog, specjalista PR, trener rozwoju osobistego, pisarka. Zajmuje się odczytywaniem istniejącego i zmianą obciążającego „oprogramowania”
poprzez stosowanie uznanych na świecie metod tworzenia nowych wzorców, nawyków i ścieżek neuronalnych, między innymi z zastosowaniem enteogenów roślinnych.

Regularnie prowadzi ustawienia inspirowane pracą swojego nauczyciela, Berta Hellingera, które w jej autorskim wydaniu noszą nazwę Mandali Systemowych. Jest autorką metody osiągania szybkich zmian zwanej Restartingiem® oraz założycielką Nelumbo Institute – True Self Inquiry z siedzibą w Portugalii.

Autorka książki: Ja, czyli kto? O Ego i Superego jako wirusach systemu operacyjnego człowieka i o kilku prostych sposobach wyleczenia się z choroby „ja” i bloga o kobietach i dla kobiet: strażniczka kwiatu. blogspot.pt oraz otalhealing.com. Złożycielka Studium Mandali Systemowych i Psychosomatyki. Pasjonatka przekraczania własnych granic i ograniczeń. Uczennica Moojiego, organizatorka jego satsangu w Polsce w 2011 roku. Administratorka strony
mooji.pl

 

KUP BILET