28 maja (niedziela), g. 10.00 – 12.30, sala 204

Warsztat poświęcony pogłębionej pracy z ciałem i jego pamięcią komórkową. Służacy poznaniu technik i narzędzi do skutecznego radzenia sobie z nadmiernym stresem, natłokiem myśli, bezsennością, czy nałogowymi i kompulsywnymi zachowaniami. Wszystkie zaburzenia natury fizycznej i psychicznej, mają swój początek w zakłóconym przepływie energii (emocji) w ciele i zatrzymaniu jego żywotności. Nasze ciało poddane silnemu stresowi (lub silnym emocjom, które nie były możliwe do pomieszczenia na dany moment) sztywnieje, napina się, traci zdolność do odpoczynku, relaksu i regeneracji. Nauczenie się autoregulacji i pielęgnowania wewnętrznego balansu przywraca poczucie sprawczości, witalność i kreatywność. Otwiera nowe perspektywy działania. Ten trzygodzinny warsztat jest wprowadzeniem do poznania technik i narzędzi pozwalających poszerzyć świadomość własnego ciała i skutecznego radzenia sobie z nadmiernym napięciem i dyskomfortem.

Stres jest największym wrogiem cywilizacji, powoduje ogromne zniszczenia w organizmie i psychice człowieka. Potencjał energii jaki zużywamy na walkę z nim, gdy zostanie odpowiednio przekierowany, może zostać wykorzystany na zasilenie innych, ważnych dla ciebie dziedzin życia.

Wykład poprowadzi Ada Stolarczyk

Terapeutka pracy z ciałem (nurt gestalt), terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej, specjalizująca się w pracy z redukcją stresu/napięć, oraz pamięcią komórkową ciała. Organizatorka wypraw rozwojowych na Bali i Gili, oraz do Ameryki Środkowej. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Autorka płyty „Twoje ciało zna odpowiedź- relaksacje z wizualizacjami”. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. „Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie naszych spotkań jest towarzyszenie ci w drodze do samego siebie.”
www.wyskokiewibracje.pl

https://youtu.be/OU345bkXhz4

 

KUP BILET