Alternatywny Festiwal
Zdrowie Rozwój Wiedza
27-28 maja 2017

W ostatni weekend maja, w Nowohuckim Centrum Kultury, odbędzie się trzecia edycja Alternatywnego Festiwalu. Poprzednie spotkania z tego cyklu pokazały, jak wielu ludzi interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości.

Alternatywny Festiwal nie tylko przeniesie nas w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów poznawczych, lecz również dostarczy szerokiej i sprawdzonej wiedzy na temat zdrowia i rozwoju osobowości. W atmosferze tych przenikających się obszarów odbędzie się kilkanaście spotkań, prelekcji, warsztatów, pokazów, koncert i wiele dodatkowych atrakcji.

Mamy nadzieję, że te festiwalowe dwa dni będą pełne inspiracji, energii oraz wewnętrznej mocy, które pozwolą wam przywrócić harmonię ciała, ducha i umysłu, a także odkryć i wzmocnić wewnętrzny potencjał jaki drzemie w każdym z nas.

W tym roku, oprócz znakomitych gości z Polski, w Festiwalu udział wezmą prelegenci spoza naszego kraju.
Udział w Festiwalu zapowiedzieli: Władysław Batkiewicz, Czesław Białczyński, Monika Burzyńska, Grzegorz Duniec, Ryszard Gąsierkiewicz, Łukasz Gwardecki, Kazimierz Kłodawski, Izabela Kopaniszyn, Krystyna Królicka, George Paschalidis i Nikolas Lazaridis, Rena Marciniak Kosmowska, Jerzy Maslanky, Paulina Napora, Paweł Bartnik, Bogdan Skrzęta, Natalia Slipinska, Małgorzata Stawarz, Ada Stolarczyk, Anna Taran, Marek Taran, Igor Witkowski, Daria Zwinczewska, Wiktoria Zwinczewska, Magdalena Żesławska oraz zespół Man-Tra.
Patronat nad Alternatywnym Festiwalem objęli m.in.: Wydawnictwo 4 Wymiar, Niezależna Telewizja NTV.

 

Informacje: Dział Oświatowy, tel. 12 644 02 66 w. 35, 12 644 28 63