W ostatni weekend maja, w Nowohuckim Centrum Kultury, odbędzie się czwarta edycja Alternatywnego Festiwalu. Poprzednie festiwale pokazały, jak wielu ludzi interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości.

Alternatywny Festiwal nie tylko przeniesie nas w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów poznawczych, lecz również dostarczy szerokiej i sprawdzonej wiedzy na temat zdrowia i rozwoju osobowości. W atmosferze tych przenikających się obszarów odbędzie się  kilkadziesiąt wykładów, spotkań, warsztatów, pokazów, koncert i wiele dodatkowych atrakcji.

Mamy nadzieję, że te festiwalowe dwa dni będą pełne inspiracji, energii oraz wewnętrznej mocy, które pozwolą wam przywrócić harmonię ciała, ducha i umysłu, a także odkryć i wzmocnić wewnętrzny potencjał jaki drzemie w każdym z nas.

W tym roku w Festiwalu udział wezmą znakomici goście: Paul Zelig Rodberg,  Monika Burzyńska, Janusz Dąbrowski, Victoria Dunaeva i Paweł Polanicki, Grzegorz Duniec, Agnieszka Gąsierkiewicz, Agnieszka Kamska, Izabela Kopaniszyn, Elżbieta Krzyżaniak- Smolińska, Małgorzata Liszka, Justyna Miąc, Paulina Moskalik, Włodzimierz Osiński, Izabela Paletko, Ewa Pawela, Dorota Rozmus, Ewa Stroińska, Bożena Strychowska, Ryszard Teska, Zygmunt Wilkowski, Elżbieta Wiśniewska,  Przemysław Woliczko, Janusz Zagorski, dr Franc Zalewski.

Szczegółowy program Festiwalu na stronie internetowej www.alternatywnyfestiwal.pl

Patronat nad Alternatywnym Festiwalem objęli m.in.: Wydawnictwo 4 Wymiar, Niezależna Telewizja NTV.

Proponujemy Państwu aktywne uczestnictwo w Alternatywnym Festiwalu i zachęcamy do zaprezentowania Państwa oferty na towarzyszących festiwalowi targach.
Proponujemy wynajęcie powierzchni targowej na czas trwania festiwalu o  powierzchni 2m2 lub większej oraz dodatkowej reklamy firmy: wpis z informacjami o Firmie na stronie internetowej festiwalu www.alternatywnyfestiwal.pl w zakładce targi.
W cenę stoiska podstawowego- 2m2  wliczone są stół, dwa krzesła i możliwość doprowadzenia prądu.

Informacje: Dział Edukacji, tel. 502 133 132, 12 644 02 66 w. 35

>> formularz zgłoszeniowy <<


Lista firm zgłoszonych na targi:

 

HARMONIC LIFE Stanisław Kubaszak
62-241 Żydowo ul. Piekarska 1
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.harmoniclife.pl