27 maja (sobota), g. 10.30 – 11.45, budynek C – sala 3

Zdolności paranormalne zwykle postrzegane są jako coś, co zostało nam dane od urodzenia, rodzaj daru od Boga. Nie jest to prawdą. Umiejętności te posiada każdy, tylko że większość z nas nie rozumie na czym one polegają, nie dostrzega ich, a więc nie wie w jaki sposób można je uruchomić. Zapraszamy na wykład, który będzie dla Państwa okazją, by poznać ukryte możliwości jakie drzemią w naszej psychice oraz dowiedzieć się w jaki sposób zdolności te można rozwijać.

Od początku istnienia rasy ludzkiej bezgranicznie ufamy swoim zmysłom. Rzeczywistość, którą dzięki nim odbieramy traktujemy jako niepodważalną i prawdziwą. Zdarza się jednak, że musimy zmierzyć się ze zjawiskami, których nie da się pojąć w oparciu o percepcję naszych zmysłów. Zjawisk tych nie da się wyjaśnić zdroworozsądkowo, a ich charakter zdecydowanie wykracza poza obszar naszego „newtonowskiego” pojmowania świata. Traktujemy je więc z rezerwą, widząc w nich coś nadzwyczajnego. Możliwości paranormalne to potencjał, który zawsze w nas istniał, ale pozostawał w obszarze nieuświadomionym i zdominowanym przez inne przymioty umysłu. Wykład jest okazją, by lepiej poznać ukryte możliwości naszej psychiki, które każdy może odkryć w sobie, rozwijać je i praktykować.

Wykład poprowadzi Natalia Slipińska-Sowicka - rosyjska psycholożka i psychoterapeutka. Studia psychologiczne skończyła we Lwowie, od wielu lat mieszka w Polsce. Pracowała jako bioterapeutka, stosując masaż leczniczy. Praktyka ta pozwoliła jej nauczyć się czytać, jak dusza człowieka przemawia przez ciało. Energie subtelne łączy z podstawami naukowymi. Potrafi szybko zdiagnozować stan fizyczny i psychoemocjonalny człowieka, nawiązując z nim kontakt duchowy. Czuje energię drugiej osoby bez słów i zbędnych wyjaśnień. Stosuje również udoskonaloną metodę Hellingera, a z pisma i rysunków umie odczytać przyczynę emocjonalnych zaburzeń. Prowadzi kursy oraz sesje indywidualne, dzięki którym ludzie mogą zrozumieć po co przydarzają im się choroby, brak obfitości czy miłości i znaleźć praktyczne rozwiązanie swoich życiowych problemów. Pracuje w atmosferze życzliwości, korzystając z empatii oraz daru jasnowidzenia. W swojej pracy korzysta z daru jasnowidzenia, telepatii, jasnosłyszenia. Posiada umiejętność skanowania informacji, pracując na ekranie mentalnym.

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy