27 maja (sobota), g. 11.30 – 12.45, sala kameralna

Nie jesteśmy świadomi tego, że możemy używać twórczej wizualizacji z premedytacją, do zmiany obecnej sytuacji życiowej. Podświadomość nie odróżnia rzeczywistości od myśli i obrazów z twojej wyobraźni. W rezultacie cokolwiek sobie wizualizujesz, twój umysł zaakceptuje to jako prawdziwe i w końcu się urzeczywistni.
Jeśli np. uważasz, że jesteś nieatrakcyjny- trudno będzie ci znaleźć partnera – twoje podświadome myśli sprawią, że kolejno napotykane osoby, będą manifestowały to, jak o sobie myślisz. Nawet przy zauroczonym w tobie partnerze, trudno będzie ci przyjąć komplementy i nie uwierzysz w prawdziwość jego słów i serdeczności wobec ciebie. A co za tym idzie stworzyć pełną i dającą spełnienie relację. Tyczy się to każdej dziedziny życia - pracy i zarobków, poczucia bycia szanowanym przez innych, czy też wiary w to, że mogę zarabiać na tym, co kocham robić.
Twórcza wizualizacja pozwala na budowanie nowych połączeń neuronalnych na poziomie pamięci komórkowej ciała. Zapraszamy na spotkanie dotyczące tego zagadnienia.

Wykład poprowadzi Ada Stolarczyk

Terapeutka pracy z ciałem (nurt gestalt), terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej, specjalizująca się w pracy z redukcją stresu/napięć, oraz pamięcią komórkową ciała. Organizatorka wypraw rozwojowych na Bali i Gili, oraz do Ameryki Środkowej. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Autorka płyty „Twoje ciało zna odpowiedź- relaksacje z wizualizacjami”. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum.
„Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie naszych spotkań jest towarzyszenie ci w drodze do samego siebie.”
www.wyskokiewibracje.pl

 

KUP BILET jednodniowy
KUP BILET dwudniowy